logo

НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ

 

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ


ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ:

Ipra-Soft ltd
Україна, м.Харків,61036 вул.Енергетична 11

тел./ факс:
+38 (057) 717-99-44 +38 (057) 717-66-46 +38 (057) 717-96-44 +38 (057) 719-41-23

email:
office@ipra-soft.com.ua
http://ipra-soft.com/

Високоточна розмітка залізничної колії з застосуванням радіочастотної ідентифікації

Призначення

Автоматизована система високоточної розмітки залізничної колії (АС ВРП) призначена для забезпечення всіх рівнів управління дорожнім комплексом достовірною, точно прив'язаною до координати шляху (пікетажу) інформацією про фактичні розлади шляху за даними вагонів-колієвимірювачів, підвищення продуктивності виконання ремонтних робіт і безпеки руху поїздів.

Функції

  • своєчасне попередження, виявлення та усунення розладів шляху, підвищення безпеки руху поїздів;
  • забезпечення всіх рівнів управління дорожнім комплексом достовірної, точно прив'язаною до координати шляху (пікетажу) інформацією про фактичні розлади шляху за даними вагонів-колієвимірювачів та інших засобів дефектоскопії;
  • підвищення продуктивності ремонтних (виправочних) машин до 25% за рахунок виключення вимірювальних поїздок, зниження кількості і тривалості «вікон» для виправки колії;
  • забезпечення підвищення точності і достовірності видаваної інформації мобільними діагностичними засобами (дефектоскопними візками) за рахунок їх точної прив'язки до координати шляху;
  • забезпечення підвищення зниження частки ручної праці на поточне утримання колії в результаті адресного призначення місця виправочн робіт;
  • застосування електронних (RFID) міток для диференціальної корекції даних GPS за координатами шляху

Опис

Автоматизована система високоточної розмітки шляху дозволяє в масштабах залізниць, напрямків і перегонів адресно призначати ремонтні (виправочн) роботи і забезпечити максимальну ефективність їх проведення за рахунок оперативного усунення найбільш небезпечних розладів шляху, значного підвищення продуктивності колійної техніки, підвищення пропускної спроможності дороги.
Для синхронізації показань вагонів-колієвимірювачів (ВПІ) з контрольно-вимірювальною системою дорожніх (виправочних) машин з координування шляху створюється спеціальна електронна колійна розмітка, що повторює існуючий візуальний пікетаж.
Електронні (RFID) мітки встановлюються на шпалах, розташованих в створі з пікетні і кілометровими стовпами.
 
высокоточная разметка пути
 
У пам'яті електронної мітки зберігається ідентифікаційний номер, що дозволяє визначити її точне місце розташування - дорога, перегін, шлях, кілометр, пікет. Такі мітки можуть бути використані для позиціонування на шляху рухомого складу і ув'язки GPS-координат з координатами шляху.
Суть даного способу полягає в тому, що сканери (зчитувачі) RFID- міток на комп'ютеризованих вагонах-колієвимірювача проводять вимірювання натурного положення колії, обладнаного електронними мітками, при цьому безперервно відзначають мітки, запам'ятовують їх ідентифікаційні номери, фіксують пройдений шлях і геометричну (дефектоскопними) інформацію на момент їх виявлення.
Після закінчення поїздки файли, що містять зазначену інформацію і дані по електронним міткам, через доступну систему передачі даних відправляють в централізований пункт її обробки (на сервер). Після виконання розрахунків інформація передається в ПЧ і диспетчерські центри виправно-подбівочно-рихтувальних машин (ВПР-машин) для організації та виконання ремонтних робіт.

 

Структурная схема АС ВРП

Етапи впровадження АС ВРП

Розробка і впровадження АС ВРП може передбачати два етапи:
  • перший - заміна ручного вода маркерів шляховий розмітки на автоматичне сканування RFID-міток;
  • другий - формування програмного завдання ВПР-машин.
Обидва етапи передбачають роботу в паралельному режимі з існуючою системою.